کالاهایی که در بخش گارانتی آنها ضمانت 7 روزه بازگشت کالا درج شده شامل این مورد میشوند. کالا را چطور ارسال کنید؟
 • لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
 • از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش وانیکس مارکت جداً، خودداری کنید.
 • برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
 • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
 • درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به شماره 09015068980 واتساپ کنید.
  در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز پس کرایه را نمی پذیرند،تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید.
  از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.
 • بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.
  استان تهران - شهر تهران – بلوار فردوس شرق – بین خیابان سلیمی و مالکی – پلاک 192 – طبقه دوم – واحد 5 به کدپستی : 1481743577
 • هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟
  اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش وانیکس مارکت برسد، هزینه‌های ارسال به عهده وانیس مارکت است.
 • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویری رسید را به به شماره 09015068980 واتساپ کنید.
 • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان وانیکس مارکت هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:
 • وارد پروفایل خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی ، درخواست خود را ثبت کنید.
 • یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.
توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.
پرداخت در محل برای عزیزانی که در تهران هستند، امکان پرداخت در محل وجود دارد و شما می توانید پس از دریافت کالا در محل وجه محصول را با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید.
 • مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری وانیکس مارکت خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)
 • در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از وانیکس مارکت، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
 • در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، وانیکس مارکت مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.
پس از ثبت سفارش شما در وانیکس مارکت، محصول موردنظر شما توسط تیم فروش وانیکس مارکت بسته بندی و آماده ارسال می شود. تحویل کالا برای کاربران محترم استان تهران در صورتیکه سفارش تا قبل از ساعت 14 ثبت شده باشد در همان روز و تا ساعت 5عصر انجام می شود، در غیر اینصورت سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 14 روز بعد و تا قبل از ساعت 5 عصر انجام می شود. تحویل کالا برای سایر کاربران محترم وانیکس مارکت حداکثر تا 1 هفته با توجه به محل سکونت کاربرانجام می پذیرد.
از فرم موجود در صفحه تماس برای ما پیام خود را ارسال کنید . توجه داشته باشید که پاسخگویی به پیام ها تنها از طریق ایمیل معتبر انجام خواهد شد و شماره تماس صرفا جهت تایید اعتبار دریافت می شود !