اتاق خبر وانیکس

شرکت بازرگانی وانیکس مرجع انواع قلم نوری

شرکت بازرگانی وانیکس مرجع انواع قلم نوری

XP-PEN ، HUION ، WACOM

XP-PEN :کمپانی XP-PEN در سال ۲۰۰۵ در ژاپن تأسیس شد و در همان سال ها تحقیق و توسعه خود را در زمینه تبلت های گرافیکی آغاز نمود. با پیشرفت روز افزون این مجموعه در سال ۲۰۰۸ اولین دفتر در تایوان تأسیس شد و به دنبال آن در سال ۲۰۱۵ شعبه ی دیگری از آن در ایالات متحده تاسیس شد. در همان سال نیز دفتر خود را در شنژن چین افتتاح کردند. این شرکت در زمینه ی تولید تبلت های گرافیکی ، قلم های نوری و محصولات گرافیکی دیجیتالی تخصص دارد.

در سال ۲۰۱۸ با نوآوری های مداوم فنی، خط تولید گسترش یافته تولید تبلت گرافیکی سری Star برای مبتدیان، تبلت گرافیکی سری Deco و نمایشگر قلم سری Artist برای کاربران پیشرفته راه اندازی شد. این نوع از قلم نوری ها هم برای تدریس بسیار مناسب هستند و هم برای طراحی کاربردی می باشند. این فناوری دارای قابلیت های مختلفی است که با دانلود و نصب نرم افزار آن می توان به این فناوری ها دست پیدا کرد.

Wacom: شرکت وکام با مسئولیت محدود یک شرکت ژاپنی اولین و بزرگترین تولید کننده قلم های نوری در جهان است. مقر این کشور در شهر اوتونه در سایتامای ژاپن قرار دارد. قلم های نوری این کمپانی در دو گروه اصلی دسته بندی می شوند؛ قلم نوری با صفحه نمایش رسم ساده و قلم نوری دارای صفحه نمایش.

Huion: نام تجاری شرکت تولید کننده ی تبلت های گرافیکی در شهر چین است که در سال ۲۰۱۱ توسط هنری ژو تاسیس شد. این شرکت تبلت های طراحی، پد نور و نمایشگرهای قلم را برای مبتدیان و حرفه ای ها ارائه می دهد. محصولات آن با اندروید، ویندوز، مک و ios سازگار است و مناسب برای طراحی دیجیتالی و ویرایش عکس ها قابل استفاده می باشد قلم نوری های آن بدون باتری است که بسیار مورد توجه مشتریان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *